Merchandising prodejny

11. září 2017 v 12:59 | Proksovka |  Moje práce
Nejlepší práci v celé firmě má asi paní, která má na starosi takzvaný Merchandising prodejen. Vždycky vymyslí jak budou vypadat výlohy na všech prodejnách, podle jejího návrhu se vyrobí plakáty, polepy a vše ostatní co je potřeba (už jsme skládali do výlohy i papírový ohýnek, pařezy nebo rozcestník ) .
Zatím byl pro mne asi nejzajímavější nábytek z Ikei, který nám na prodenu dorazil v rozmontovaném stavu a museli jsme ho dát dohromady. To zrovna paní na Merchandising měla nápad, že výloha bude ukazovat pohled do městské ložnice, takže jsme montoval noční stolek, stojan, lampu a lepili k plakátu hodiny. Fakt je, že příjemným bonusem potom bylo, že jsme si to mohli vše odkoupit za symbolických sto korun. No pravdou je, že jsme byli opravdu originální, protože tohle ve výloze nikdo z okolních prodejen neměl. Kamarádka co se za mnou stavovala mi řiká : Co to máte za výlohu ? No to je pohled do mužské ložnice, odpovídám. Aha a co budete mít jako příště? ptá se mě. Pohled do koupelny ?
No zkrátka kreativita se nedá naší paní na Merchandising upřít. Tentokrát přišla s nápadem, že budeme mít celé výlohy polepené polepem srubu a uprostřed výlohy bude okno. A bude to naznačovat pohled ze srubu.
Museli jsme objednat profíka na lepení plakátů a i jemu to travalo skoro tři hodiny, než celou výlohu polepil a vyřízl okno. Až to budete sundavat, tak hrozně opatrně, říká mi. Ten plakát je dost silný, tak aby jste si nevysklili výlohu. No já doufám, že až se to bude sundávat, tak budu mít volno, odpovídám mu.
No zvenku to trochu vypadá, jako kdyby jsme prodejnu zavírali, ale při troše snahy se dají figurýny ve výloze zahlédnou, jen na prodejně je docela dost tma, jak je celá vlohy zalepená. Ale určitě jsme opět originální
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama