Staronová vedoucí

5. října 2017 v 14:27 | Proksovka |  Moje práce
No tak se nám po mateřské dovolené vrací na prodejnu vedoucí. Jmenuje se Helena a vrací se po čtyřech letech.
Už od počátku je vidět, že je to pedant. Vyžaduje poslušnost a pečlivost. Na mě je zpočátku milá, jen si říkám jak dlouho.
Zatím mě potřebuje, za ty čtyi roky se toho hodně změnilo a potřebuje získat přehled.
Pokladní jí pamatují obě a jak mě upozorňovaly, moc se na ní netěší. Před mateřskou byla dost náladová, občas měli strach jít do práce, v jaké náladě jí chytnou.
No nic, říkám si, pokusím se to brát pozitivně, třeba mě to má posunout k tomu, abych si začala hledat novou práci. Konečně uvažuji o tom už dost dlouhou dobu.
Helena to vzala do rukou pevně již první den. Zavolala si brigádníky, aby jim připoměla zákaz telefonů na prodejně a zákaz postávání za pultem. Vše si bude průběžně kontrolovat na kamerách.
Trochu mě z toho mrazilo, ale dejme tomu. Řikám si, že když bude na kamerách kontrolovat brigádníky, tak bude asi kontrolovat i nás. Telefon si občas do ruky vezmu, občas přijmu nějaký hovor a i když neznám heslo na místní wifi, tak je ještě wifi volná v celém obchoďáku, takže když nejsou lidi, tak se prostě připojím. Občas si prolistuji nějaký časopis, tu a tam vyluštím křížovku, prostě takové ty věci, které dělají 12 hodin na prodejně snesitelnějších. No asi mám po ptákách.
No naštěstí mi zbývalo ještě 14 dní dovolené, kterou jsem si hned s jejím nástupem rozhodla vybrat. Ono si to tam snad během těch 14 dnů nějak sedne. Druhý den mi přišla sms od nové brigádnice, posílá mi číslo účtu. No co sice nejsem v práci, ale číslo přeposílám vedoucí, aby ho nahlásila na mzdové účtárně. Za chvíli mi dorazí odpověď, abych brigádnice poučila, že ona je teď vedoucí a že mají vše směřovat na ní, nebo volat do práce na pevnou linku.
No tak jestli něco nesnáším, tak je to pokud někomu vleze funkce takhle do hlavy, raději na to nereaguji.
Za týden další sms od jiné brigádnice, je nemocná a nemůže druhý den do práce. Tak to přeposílám pokladní, která zrovna v práci je. Odpověď mě překvapí, píše, abych to vedoucí napsala sama, protože ona se jí do ničeho nechce motat.
No tak fajn, raději posílám brigádnici číslo na vedoucí a řikám si kde to jsme pokud se budeme své vedoucí takhle bát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama