Rozčarování

7. prosince 2017 v 22:21 | Proksovka |  Moje práce
Tak dneska ráno jsem přišla do práce, po třeh dnech volna odpočatá, plná energie. Pozdravím se s pokladní, převléknu se do firemního oblečení a sednu k počítači ve skladu.
V rychlosti jsem přejela všechny pracovní mejly a v tom na mě pokladní volá, že je potřeba vyměnit toner v tiskárně. Na tiskárně je štos papírů, tak je začnu procházet a najednou narazím na jeden, kde je moje jméno. V tu chvíli jsme myslela, že špatně vidím. Musela jsem si sednout, písmo bylo vedoucí a moje jméno tam bylo ve spojitosti s tím, že vedoucí má pocit, že mě to na prodejně nebaví, potom tam stálo, že obě pokladní ten pocit mají taky. Další bod byl s mým jménem spojovám spolu se záměrem nebýt na prodejně. Další bod spojoval mé jméno v souvislosti s neorganizací práce a ten poslední jsem nechápala vůbec : žádné delegace (výlohy plus zboží)
No chvíli jsem to musela rozdýchat, potom jsem přemýšlela zda nejít rovnou za pokladní Verčou a zeptat se jí na to. Dělalo se mi zle, řikala jsem si, zda tohle má nějaký smysl. Jsme na prodejně čtyři dospělé ženy, normálně si spolu povídáme o svých radostech a starostech, myslela jsem si, že jsme kámošky a teď tahle podpásovka ????
Pak jsem si uvědomila, že v pondělí byla na prodejně manažerka , tak zda to vedoucí probírala s ní ??? Nebo druhé co mi blesklo halvou byla zítrejší porada, že by si to vedoucí připravila na ní ? No nechám se překvapit, najednou jsem vlastně ráda, že jsem to našla, mohu se aspoň trochu na poradu připravit, kdyby to na mě vedoucí vytáhla.
Pokud to opravdu vytáhne, poprosím rovnou všechny, aby mi upřímně odpověděli zda to na prodejně někoho z nich baví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 14. prosince 2017 v 9:19 | Reagovat

Tak to je nepříjemné. Jsem docela zvědavá, jak to dopadlo. Pokud o tom budeš chtít napsat další článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.