Poslední měsíc ve staré práci

12. února 2018 v 11:05 | Proksovka |  Moje práce
Je to zvláštní jak ten čas letí. Připadá mi to nedávno, když jsem zde psala článek o své nové práci a od března už to bude práce stará. Od začátku jsem cítila, že to není ono, ale stále jsem si říkala, že se to určitě časem zlepší a že si zvyknu.
No nezvykla jsem si. Od té doby, kdy jsem dala výpověď, se cítím podstatně lépe. Sice ještě nemám podepsanou novou pracovní smlouvu, ale to snad klapne.
Po tom co jsem dala výpověď se mi pracovalo daleko lépe. Jako by ze mne něco těžkého spadlo, cítila jsem úlevu. Kolegyně, které na tu samou práci předtím celou dobu nadávali, na mne najednou nechápavě koukali. Poslouchala jsem jejich připomínky, že mne nechápou, že vlastně to tady není tak hrozný a že dobře platěj a musela jsem se sama pro sebe usmívat.
Já vím, že všude je něco, ale já nechci chodit do práce, kde to není tak hrozný, já chci chodit do práce, kde mne to baví a kam chodím ráda.
Je to hodně i o lidech, prostě tady jsem si nesedla ani s těmi lidmi. Neměli jsme si co říct, neměli jsme téměř nic společného, což je docela problém, když s těmi lidmi děláte 15 dní v týdnu 12náctky.
Od té doby, co jsem podala výpověď se jejich chování vůči mě změnilo. Už mi spoustu věcí neříkají, dívají se na mne jinak.
Moc už se těším do nové práce, na to, že poznám nové lidi, že se zase naučím něco nového, co mne třeba někam posune.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama