Pozitivní a negativní energie

12. února 2018 v 10:41 | Proksovka |  Témata týdne
Energie je vlastně něco, co je všude kolem nás, všichni jí vnímáme, cítíme, ale není to nic hmatatelného, nic na co by jsme si mohli sáhnout, prohlédnout.
Jsou místa nabitá pozitivní energií, člověk tam příde a najednou cítí jak je mu na tom místě dobře. Ale naopak jsou i místa nabitá energií negativní, kam vejdete a úplně to na vás padne. Na každého to možná působí trochu jinak a také kadžý člověk je jinak citlivý a vnímavý vůči působení energií.
Já osobně třeba hodně vnímám negativní energii v obchodních domech, lidé jsou zde takový nevrlí, chtějí už mít nakoupeno a být doma nebo někde, kde se cítí dobře. Ke zvýšení takové negativní energie ještě přispějí fronty u pokladny a máte najednou po náladě.
Dalším takovým zdrojem negativní energie je městská hromadná doprava, hlavně ve špičce, když jsou autobusy, tramvaje a trolejbusy narvané, lidé se tu na sebe lepí, mračí se a každý už by chtěl být z té talčenice venku.
Naopak pozitivní energii vnímám třeba ve fitku, lidé se zde na sebe usmívají, jdou sem rádi, mají dobrý pocit z toho, že udělali něco pro sebe.
Úplně specifickou energii mají kostely, i když nejsem věřící, ráda do nich občas zajdu. Ta energie, která tam je, je zvláštní, člověk najednou cítí ohromnou pokoru. Jak říká moje kamarádka, energie, která je v kostelích je promodlená.
No a pokud potřebuji sebe nabít pozitivní energií, tak vyrážím do přírody, tam je to vždy zaručené.
A kde se nabíjíte pozitivní energií vy ? Máte svoje oblíbené místa ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama