Legrace na prodejně

23. března 2018 v 16:00 | Proksovka |  Moje práce
Tak mám za sebou již téměř měsíc na nové prodejně a nechápu jak jsem tak dlouho mohla vydržet v té minulé. Ale asi to tak mělo být, abych si teď té nové práce vážila.
Na této prodejně je ohormná legrace. V takovém kolektivu se hned jinak pracuje. Jako, že si tam děláme legraci jeden z druhého, tak to je jasný, ale kolega je neskutečnej vtipálek a dělá si neustále srandu i ze zákazníků. Někdy si teda nejsem úplně jistá, že to ti zákazníci skousli, ale za tu dobu co tam jsem ho teda nikdo neseřval. Já jsem třeba tip člověka, kterému by to nevadilo, že když si dojdu na prodejnu vyzvednout peníze za reklamaci, tak mi prodavač řekne, že nebyla uznaná a po tom co se s ním začnu dohadovat, tak na mě mrkne a s úsměvem mi řekne, že si ze mě dělal srandu.
Nebo kdybych si přinesla k poladně oblečení, prodavač mi ho namarkoval a pak mi řekl, že mám zaplatit jednou takovou částku než je na cedulkách. A když mu začnu vysvětlovat, že to má špatně, tak se usměje a řekne, že si ze mě dělal legraci.
No asi k nám chodí tolerantní zákazníci, kteří se nad tím jeho vtipem usmějí, jsou rádi, že jim za reklamované zboží vrátíme peníze a že mají zaplatit doopravdy jen to co bylo na cedulkách a mávnou nad jeho drzostí rukou.
Ale trochu se obávám, že na to jednou dojede. No a co vy, vadil by vám takový prodavač ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama