Opět v nové práci

5. března 2018 v 13:49 | Proksovka |  Moje práce
Někde jsem četla, že člověk by měl změnit práci vždy minimálně po pěti letech. Já v té předchozí vydržela téměř rok a déle bach to asi nedala. Nikdy předtím se mi nestalo, že bych skončila v práci takto rychle, ale vše je jednou poprvé.
Je vtipné, že nyní i předtím jsem pracovala na prodejně, dokonce pokaždé ve stejném nákupním centru a přesto je to tolik jiné. Trochu mám pocit, že jsem přešla z jednoho extrému do druhého extrému, ale jisté je, že se tady cítím daleko lépe.
Všechno je to vlastně o lidech. Manažerka prodejny v minulé práci dělala často přepadovky a udržovala nás v neustálém napětí. Manažer na této prodejně se zdá být naprostý pohodář, nejezdí často a předem se ohlašuje.
Vedoucí ne minulé prodejně byla hodně velký pedant a generál, tady je vedoucí také naprostý pohodář, nevím zda je to tím, že jsou to oba chlapy, že my ženské máme větší tendenci vše řešit, ale rozhodně se mi pod nima pracuje o hodně lépe.
Samozřejmě je to vždy také o lidech, je to hrozně těžké. My zaměstnanci jsme většinou nevděční a pokud je na nás vedení hodný a milý, tak máme ohromnou tendenci toho zneužívat.
Vím, že lidé se kterýma nyní pracuji by v mé minulé práci nevydrželi ani jeden den. Každopádně jsem se zase po dlouhé době do práce těšila a užívala jsem si to tam. Vychutnávala jsem si to, že si nemusím hlídat kusovost, že můžu zase prodávat tak jak mě baví a také, že mám kolem sebe lidi, kteří jsou naprostí pohodáři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama