Televize

15. srpna 2018 v 23:56 | Proksovka |  Témata týdne
Domnívám se, že v dnešní době televize celkem zbytečná je, ale záleží na každém z nás.
Třeba my s manželem televizi doma máme, ale často si stahujeme filmy z internetu do počítače a ten potom připojíme k televizi, aby jsme ten film viděli pohodlně na velké obrazovce. Naše dospělé děti ani jeden televizi nemají a na filmy se koukají přímo na obrazovce počítače.
Občas si televizi pustíme jen tak a mrkneme, co tam zrovna dávají, ale mám pocit, že je to pořád do kola to samé. Filmy, které už jsem viděla mockrát a ještě protkané reklamami, že na film, který trvá hodinu a půl koukáte dvě.
V dnešní době, kdy se na vše co v televizi dávají vlastně můžete podívat na internetu zpětně několik dnů i déle a pustit si to v čase, který vyhovuje vám, je televize asi vážně zbytečná.
Ale vím, že třeba moji rodiče by se bez ní asi neobešli, jsou oba již v důchodu a televize jim vlastně dělá společnost. S počítačem moc kamarádi nejsou a stáhnout si filmy z internetu neumí.
Osobně si myslím, že všichni příliš moc koukáme na různé obrazovky, ať už je to ta televizní, počítačová nebo ta našeho telefonu. Možná by stálo za to, nechat tohle vše doma a vyrazit si do přírody prostě jen s batohem a svačinou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 16. srpna 2018 v 9:45 | Reagovat

S tou poslední větou naprosto souhlasím :) Někdy je fajn se úplně oprostit od moderních technologií. Jinak chápu, že někdo má televizi rád, má babička by bez ní ani nevydržela

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama